Close

Systém Econoline

Econoline je systém bez tepelného mosta, čo predurčuje jeho použitie hlavne v interiéri
Šírka profilov 51 mm (o 6 mm viac ako štandard všeobecne platný na trhu) dáva veľkú voľnosť projektantom a vytvára pohodlie pre dodávateľov.

Systém umožňuje používanie presklených zostáv s hrúbkou od 3 mm do 38 mm. Sklá sú upevňované a utesňované v drážkach krídiel s použitím zasklievacích líšt z hliníkových tvarovaných profilov a tesnení.

Systém Econoline je kompatibilný s inými systémami Aliplast: spoločné zasklievacie lišty, tesnenia, rohové profily a kovanie. Systém Econoline ponúka verziu dverových profilov so špeciálne profilovanou eurodrážkou na kovanie za účelom upevnenia dorazových zapustených závesov.

Určitým doplnkom je podsystém INNERWALL, ktorý sa ideálne hodí na usporiadanie kancelárskeho priestoru – je to surová kostra, do ktorej sú nastreľované lakované lišty. Umožňuje použitie interiérových žalúzií.

Použitie:

  • Dvere a segmenty deliacich priečok určené na všeobecné použitie vo verejných budovách a priemyselných objektoch (v kancelárskych miestnostiach)
  • Dvere ECONOLINE môžu byť zabudované do deliacich priečok vyrobených zo segmentov ECONOLINE alebo iných priečok ľubovoľnej konštrukcie, v súlade s technickým projektom objektu
  • Možnosť konštruovania posuvných a kyvných dverí, spájanie priečok v ľubovoľnom uhle a vystužovanie už vyhotovených a dokonca namontovaných prvkov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *