Close

Firma

Spoločnosť INTERSYSTEM, s.r.o. bola založená a zapísaná do obchodného registra 29.6.2007 v Žiline. Spoločnosť bola založená na základe dlhoročných skúseností získaných pri vlastnej výrobe eurookien. Vďaka týmto skúsenostiam vieme vyriešiť aj tie najzložitejšie konštrukcie a poradiť zákazníkovi pri výbere vhodného produktu.

Ponúkame plastové okná, plastové dvere, hliníkové okná, hliníkové dvere a zložité stenové konštrukcie z hliníkových profilov, drevenné okná, drevenné dvere, bezpečnostné dvere, interiérové dvere a doplnky s týmito produktmi spojené (parapety, žalúzie, sieťky proti hmyzu, rolety,…). V rámci našej existencie sme uspokojili požiadavky stoviek zákazníkov a dodali tisícky produktov.

Naším cieľom je spokojnosť zákazníka a preto medzi naše devízy patria kvalitné certifikované výrobky od renomovaných výrobcov (Gealan, Brugmann, Gerda, …), krátke dodacie lehoty, kvalitné murárske a dokončovacie práce vyškolenými pracovníkmi, flexibilita a v neposlednom rade NÍZKE CENY, ktoré vieme upraviť každému zákazníkovi presne podľa jeho predstáv.

Tešíme sa na spoluprácu.

→ Certifikované a zákazníkmi preverené produkty

Všetky nami ponúkané produkty majú certifikát kvality, ktoré spĺňajú najprísnejšie štandardy a sú rokmi preverené zákazníkmi.

→ Bezplatné poradenstvo

Radi Vám poradíme a zodpovieme na Vaše otázky pri výbere okien, dverí a doplnkov, priamo na prevádzke alebo na našich mobilných telefónnych číslach.

→ Dôkladné zameranie

Pred montážou okien je najdôležitejšie dôkladné zameranie, ktoré vykonávajú naši vyškolení pracovníci. Pre dlhodobú životnosť okna je dôležité, aby boli dodržané správne pripojovacie medzery, aby bolo okno správne ukotvené a nastavené.

→ Cenové ponuky na mieru

Vypracujeme Vám cenovú ponuku presne podľa Vašich špecifikácií, ktorá Vás prekvapí nízkou cenou. Neváhajte a nechajte si vypracovať cenovú ponuku na našich kontaktných miestach.

→ Kvalitné murárske a dokončovacie práce

Naši pracovníci sú odborníci vo svojom obore, čo zaručuje kvalitné kompletizačné práce, ktoré je nutné po osadení okna vykonať.

→ Likvidácia pôvodných okien

Vaše staré okná Vám po montáži odvezieme a ekologicky zlikvidujeme na miestach na to určených.

→ Záručný a pozáručný servis

Samozrejmosťou je servis počas plynutia záručnej doby na nami ponúkané produkty, ale ponúkame Vám aj pozáručný servis na všetky produkty.

→ Doprava okien, dverí a doplnkov

Dopravu okien, dverí a doplnkov zabezpečujeme vlastnými nákladnými autami alebo pri menej rozmerných produktoch prívesnými vozíkmi.

→ Spokojnosť zákazníkov

Našou dominantnou snahou je zabezpečiť, aby zákazník bol spokojný so všetkými službami, ktoré poskytujeme a opäť sa ku nám vrátil.